Szalunki ścienne

ok

wynajem

ok

sprzedaż

Szalunki ścienne produkowane przez ALTRAD-Mostostal składają się z dwóch systemów:

- średniogabarytowego MIDI BOX,

- wielkogbarytowego  MIDI BOX Plus.

 

W skład systemu wchodzą również kozły oporowe oraz płyty słupowe SP i szalunek szybu windowego z elementem rozszalowującym.

 

Systemy MIDI BOX i MIDI BOX Plus zapewniają efektywne połączenie elementów dzięki wielofunkcyjnemu (uniwersalnemu) zamkowi szalunkowemu. Łączy on płyty, spina naroża i słupy, spina płyty z włożonymi między nie elementami kompensującymi wymiary ścian (tzw. wkładki uzupełniające drewniane lub stalowe) do 15 cm. Oprócz tego wyrównuje i usztywnia szalunek. Przy montażu szalunków ściennych dużym atutem są również zintegrowane uchwyty w użebrowaniu ram. Sprawiają one, że elementy łatwo się chwyta i przenosi.

Możliwe jest także szybkie przestawianie szalunków (poprzez powtarzalność wymiarową ścian) oraz przemieszczanie za pomocą haków transportowych i żurawia całych zestawów szalunkowych MIDI BOX (o powierzchni do 30m2) bez konieczności rozłączania.

Dzięki najwyższej jakości wykorzystanych materiałów i starannemu wykonaniu mają Państwo gwarancję, że szalunki ścienne będą Wam służyć długo i bez zarzutu. Rama płyt jest wykonana z zamkniętych profili z wysokogatunkowej stali, a jej zabezpieczenie antykorozyjne wykonano przez cynkowanie ogniowe. Poszycie wykonano z wielowarstwowej wodoodpornej sklejki pokrytej obustronnie powłoką żywiczną. Gwarantuje to wysoką jakość powierzchni betonu oraz bardzo długą żywotność powierzchni szalunkowych.


szalunkiscienne

Materiały do pobrania

Katalog Katalog
Katalog Instrukcje
Cennik ZAPYTAJ O PRODUKT