Szalunki ścienne — Szczecin

Oferujemy szalunki ścienne dla klientów ze Szczecina i okolicznych miejscowości. Wynajmujemy i sprzedajemy konstrukcje. Dzięki temu firmy budowlane mogą przetestować konkretne modele, a inwestorzy prywatni nie muszą inwestować środków w zakup własnych akcesoriów do jednorazowego zrealizowania prac. 
 
Niezależnie od tego, do jakiego celu potrzebujecie konstrukcji, doradzimy Państwo, jaką wybrać, a także podpowiemy, jak sprawnie i bezpiecznie z niej korzystać. Zapewnimy Wam również korzystną i konkurencyjną cenę, ponieważ współpraca z nami się opłaca. Potwierdza to grono zadowolonych klientów, którzy regularnie wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. 
 
Proponowane przez nas elementy są bezpieczne, łatwe w montażu i demontażu, a także niezawodne. Przez lata zachowują pierwotną strukturę, mimo kontaktu z trudnymi warunkami panującymi na budowie. W przypadku wynajmowanych konstrukcji zapewniamy również ich regularny serwis. W jego trakcie sprawdzamy bezpieczeństwo i szczelność całego systemu. 
 
Jeśli jesteście Państwo na etapie realizacji prac budowlano-remontowych, zachęcamy również do skorzystania z oferty wypożyczalni rusztowań. Znajdziecie w niej konstrukcje przydatne m.in. podczas ocieplania czy tynkowania ścian. 
 

Szalunki ścienne — charakterystyka oferowanych produktów

Szalunki ścienne produkowane przez ALTRAD-Mostostal składają się z dwóch systemów:

 

  • średniogabarytowego MIDI BOX,
  • wielkogbarytowego  MIDI BOX Plus.

 

W skład każdego systemu wchodzą również kozły oporowe oraz płyty słupowe SP i szalunek szybu windowego z elementem rozszalowującym.

 

Systemy MIDI BOX i MIDI BOX Plus zapewniają efektywne połączenie elementów dzięki wielofunkcyjnemu (uniwersalnemu) zamkowi szalunkowemu. Łączy on płyty oraz spina naroża i słupy. Spina także płyty z włożonymi między nie elementami, które kompensują wymiary ścian (tzw. wkładki uzupełniające drewniane lub stalowe) do 15 cm. Oprócz tego wyrównuje i usztywnia szalunek. Przy montażu szalunków ściennych dużym atutem są również zintegrowane uchwyty w użebrowaniu ram. Sprawiają one, że elementy łatwo się chwyta i przenosi. Atutem jest też wysoka nośność, podobnie jak w przypadku oferowanych przez nas szalunków stropowych. W przypadku tych ostatnich, również gwarantujemy Państwu atrakcyjną cenę wynajmu lub zakupu.

Szalunki ścienne można szybko przestawiać (poprzez powtarzalność wymiarową ścian). Jest też możliwe przemieszczanie całych zestawów szalunkowych MIDI BOX (o powierzchni do 30m2) bez konieczności rozłączania za pomocą haków transportowych i żurawia.

Dzięki najwyższej jakości wykorzystanych materiałów i starannemu wykonaniu mają Państwo gwarancję, że szalunki ścienne będą służyć długo i bez zarzutu. Rama płyt jest wykonana z zamkniętych profili z wysokogatunkowej stali, a jej zabezpieczenie antykorozyjne wykonano przez cynkowanie ogniowe. Poszycie wykonano z wielowarstwowej wodoodpornej sklejki pokrytej obustronnie powłoką żywiczną. Gwarantuje to wysoką jakość powierzchni betonu oraz bardzo długą żywotność powierzchni szalunkowych.


szalunkiscienne

Materiały do pobrania

Katalog Katalog
Katalog Instrukcje
Cennik ZAPYTAJ O PRODUKT