Szalunki ścienne

ok

wynajem

ok

sprzedaż

 

Szalunki ścienne produkowane przez ALTRAD-Mostostal składają się z dwóch systemów:

  • średniogabarytowego MIDI BOX,
  • wielkogbarytowego  MIDI BOX Plus.

 

W skład każdego systemu wchodzą również kozły oporowe oraz płyty słupowe SP i szalunek szybu windowego z elementem rozszalowującym.

 

Systemy MIDI BOX i MIDI BOX Plus zapewniają efektywne połączenie elementów dzięki wielofunkcyjnemu (uniwersalnemu) zamkowi szalunkowemu. Łączy on płyty oraz spina naroża i słupy. Spina także płyty z włożonymi między nie elementami, które kompensują wymiary ścian (tzw. wkładki uzupełniające drewniane lub stalowe) do 15 cm. Oprócz tego wyrównuje i usztywnia szalunek. Przy montażu szalunków ściennych dużym atutem są również zintegrowane uchwyty w użebrowaniu ram. Sprawiają one, że elementy łatwo się chwyta i przenosi. Atutem jest też wysoka nośność, podobnie jak w przypadku oferowanych przez nas szalunków stropowych. W przypadku tych ostatnich, również gwarantujemy Państwu atrakcyjną cenę wynajmu lub zakupu.

Szalunki ścienne można szybko przestawiać (poprzez powtarzalność wymiarową ścian). Jest też możliwe przemieszczanie całych zestawów szalunkowych MIDI BOX (o powierzchni do 30m2) bez konieczności rozłączania za pomocą haków transportowych i żurawia.

Dzięki najwyższej jakości wykorzystanych materiałów i starannemu wykonaniu mają Państwo gwarancję, że szalunki ścienne będą służyć długo i bez zarzutu. Rama płyt jest wykonana z zamkniętych profili z wysokogatunkowej stali, a jej zabezpieczenie antykorozyjne wykonano przez cynkowanie ogniowe. Poszycie wykonano z wielowarstwowej wodoodpornej sklejki pokrytej obustronnie powłoką żywiczną. Gwarantuje to wysoką jakość powierzchni betonu oraz bardzo długą żywotność powierzchni szalunkowych.


szalunkiscienne

Materiały do pobrania

Katalog Katalog
Katalog Instrukcje
Cennik ZAPYTAJ O PRODUKT