Wypożyczalnia rusztowań — Szczecin

Działamy jako wypożyczalnia rusztowań w Szczecinie. Oferujemy szeroki wybór konstrukcji, które ułatwią Państwu realizację prac budowlanych oraz remontowych. Zapewniamy dostęp do systemów, które pochodzą od renomowanego dostawcy. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają one normy dotyczące jakości oraz bezpieczeństwa. Są niezawodne, czyszczone po każdym wynajmie, a także sprawdzane pod kątem technicznym — wszystko po to, aby były odpowiednio stabilne i wytrzymałe. 
 

Wypożyczalnia rusztowań: jakie produkty oferujemy? 

 
Wypożyczalnia rusztowań oferuje konstrukcje: 
  • ramowe — wykorzystuje się je m.in. do tynkowania, malowania czy wykańczania ścian za pomocą elementów dekoracyjnych; 
  • ramowe z pomostami ECO — są lżejsze od tradycyjnych konstrukcji; 
  • modułowe — mają regulowane elementy, które można dopasować do prac w trudnym terenie, przy realizacji obiektów o nieregularnym kształcie; 
  • przejezdne — są lekkie i mobilne. 
 
Dysponujemy rozbudowaną ilością poszczególnych systemów, dlatego nie musicie Państwo obawiać się ich dostępności. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Wówczas zyskacie pewność, że produkty będą gotowe do wynajmu w określonym terminie. 
 
Jeśli prowadzicie Państwo swoją firmę i chcecie kupić konstrukcje, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Nie tylko wynajmujemy, ale również sprzedajemy rusztowania modułowe i innych rodzajów. Gwarantujemy przy tym korzystne ceny oraz pomoc w doborze systemów do indywidualnych potrzeb. 
 

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni rusztowań? 

 
Korzystając z naszych usług, zyskujecie Państwo: 
  • oszczędność środków — nie musicie kupować systemów, a płacicie jedynie za okres, w którym będziecie z nich korzystać; 
  • oszczędność miejsca — nie musicie Państwo przechowywać konstrukcji w swoim domu czy garażu; 
  • oszczędność czasu — my dbamy o bezpieczeństwo i konserwację elementów, a Wy macie pewność, że zawsze są gotowe do użycia.
 
Jeśli zdecydujecie się na wynajem, zapewnimy również montaż konstrukcji w wybranym miejscu oraz jej demontaż po zakończeniu prac. Zapraszamy do współpracy.