Ogrodzenia budowlane i inne akcesoria

Altrad-Pomorze zaopatruje firmy budowlane i remontowe nie tylko w systemy szalunków i rusztowań, ale również w akcesoria niezbędne na placu budowy. Oferujemy między innymi ogrodzenia przestawne, które wyróżniają się prostym montażem i demontażem oraz możliwością szybkiego przewiezienia w wybrane miejsce. W asortymencie mamy też wiele innych produktów, które usprawniają pracę podczas transportu materiałów na wyższe poziomy czy poprawiają bezpieczeństwo pracy na rusztowaniach budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

KOZŁY

no

wynajem

ok

sprzedaż

Rozwiązania techniczne kozła:

  • wygodny, lekki, łatwy do przemieszczania i transportu,
  • prosty mechanizm podnoszenia platformy roboczej poprzez pokręcenie korbą,
  • pomost roboczy wykonany z desek, bali lub pomostów stalowych i drewnianych z zaczepami na rurę,
  • zabezpieczenie przed cofnięciem mechanizmu podnoszenia w postaci G-haka,
  • możliwość wykonania oporęczowania ze słupków poręczowych,
  • wysokość w zależności od typu kozła wynosi od 0,62 do 3,63 m,
  • przy wysokości pomostu roboczego powyżej 1 m, należy stosować oporęczowanie.

WCIĄGARKI LINOWE

no

wynajem

ok

sprzedaż

Wciągarki linowe z napędem elektrycznym są przeznaczone do prac budowlanych do 76 m wysokości. Działają przy prędkości podnoszenia do 69 m/min. To urządzenia lekkie i łatwe w obsłudze. Mogą pracować zarówno na dole, jak i na górze rusztowania. Dzięki bogatemu asortymentowi uchwytów, pojemników, kubłów, koszy, zawiesi i palet wciągarki są bardzo uniwersalne. Za ich pomocą każdy materiał na budowie może zostać szybko i bezpiecznie przetransportowany na górę.

 

WINDY

no

wynajem

ok

sprzedaż

Windy to gwarancja szybkiego, ekonomicznego i łatwego transportu pionowego osób i materiałów budowlanych przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa pracy. Wytrzymują obciążenia od 200 do 2000 kg. Ich atuty to: najwyższa jakość wykonania, łatwy montaż, zabezpieczenia przeciwpożarowe i przeciwprzeciążeniowe oraz hamulec końcowy. Wszystko to przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania.

 

WÓZKI POŁACIOWE

no

wynajem

ok

sprzedaż

Wózki połaciowe są wykorzystywane do transportu poziomego dachówki po powierzchni dachu. Ich atutem jest niska masa własna (ok. 9,5 kg), która sprawia, że wózek może być obciążony ładunkiem nawet 100 kg. Produkt może być stosowany przy rozstawie łat 25-50 cm.  Dzięki poziomym rolkom, które układają się na łatach, wózek nie obsuwa się i można go bezpiecznie i wygodnie przesuwać. Szerokie rolki pionowe dzięki optymalnemu położeniu na łatach gwarantują niezawodność i praktyczność tego urządzenia.

AŻUROWE OGRODZENIA BUDOWLANE

ok

wynajem

ok

sprzedaż

Nasza oferta obejmuje również ogrodzenia budowlane. Pozwalają one na szybkie i sprawne odgrodzenie wykopów i placów budów. Łatwe w montażu ogrodzenia przestawne składają się z ocynkowanych ram, wypełnionych wewnątrz siatką, betonowych podstawek i klamer spinających. Dodatkowe elementy dają możliwość stworzenia bram wjazdowych czy też furtek. Ogrodzenia budowlane są dostępne w sprzedaży oraz w ofercie wynajmu.