Akcesoria budowlane

KOZŁY

no

wynajem

ok

sprzedaż

Rozwiązania techniczne kozła:

  • wygodny, lekki, łatwy do przemieszczania i transportu;
  • prosty mechanizm podnoszenia platformy roboczej poprzez pokręcenie korbą;
  • pomost roboczy wykonany z desek, bali lub pomostów stalowych i drewnianych z zaczepami na rurę;
  • zabezpieczenie przed cofnięciem mechanizmu podnoszenia w postaci G-haka;
  • istnieje możliwość wykonania oporęczowania ze słupków poręczowych;
  • wysokość w zależności od typu kozła wynosi od 0,62 do 3,63 m;
  • przy wysokości pomostu roboczego powyżej 1 m, należy stosować oporęczowanie.

WCIĄGARKI LINOWE

no

wynajem

ok

sprzedaż

Wciągarki linowe z napędem elektrycznym przeznaczone są do prac budowlanych do 76 m wysokości. Działają przy prędkości podnoszenia do 69m/min. To urządzenia lekkie i łatwe w obsłudze. Mogą pracować zarówno na dole, jak i na górze rusztowania. Dzięki bogatemu asortymentowi uchwytów, pojemników, kubłów, koszy, zawiesi, palet wciągarki są bardzo uniwersalne, każdy materiał na budowie może zostać szybko i bezpiecznie przetransportowany na górę.

 

WINDY

no

wynajem

ok

sprzedaż

Windy to gwarancja szybkiego, ekonomicznego i łatwego transportu pionowego osób i materiałów budowlanych przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa pracy. Wytrzymują obciążenia od 200 do 2000 kg. Ich atuty to najwyższa jakość wykonania, łatwy montaż, zabezpieczenia przeciwpożarowe i przeciwprzeciążeniowe, hamulec końcowy. Wszystko to składa się na bezpieczeństwo użytkowania.

 

WÓZKI POŁACIOWE

no

wynajem

ok

sprzedaż

Wózki połaciowe są wykorzystywane do transportu poziomego dachówki po powierzchni dachu. Ich atutem jest niska masa własna (ok. 9,5 kg), która sprawia, że wózek może być obciążony ładunkiem nawet 100 kg. Stosowany przy rozstawie łat 25-50 cm.  Dzięki poziomym rolkom układającym się na łatach wózek nie obsuwa się i można go bezpiecznie i wygodnie przesuwać. Szerokie rolki pionowe gwarantują niezawodność i praktyczność dzięki optymalnemu położeniu na łatach.

AŻUROWE OGRODZENIA BUDOWLANE

ok

wynajem

ok

sprzedaż

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż i wynajem ogrodzeń budowlanych. Pozwalają one na szybkie i sprawne odgrodzenie wykopów i placów budów. Łatwe w montażu ogrodzenia składają się z ocynkowanych ram, wypełnionych wewnątrz siatką, betonowych podstawek i klamr spinających. Dodatkowe elementy dają możliwość stworzenia bram wjazdowych czy też furtek.