Ogrodzenia budowlane i inne akcesoria

Oferujemy ogrodzenia budowlane dla klientów ze Szczecina i okolicznych miejscowości. Elementy umożliwiają szybkie, sprawne i bezpieczne ogrodzenie wykopów, budowanych obiektów oraz budynków, w których toczą się prace remontowe. Dzięki naszym produktom zadbacie Państwo o spełnienie wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Ograniczycie również ryzyko wypadków na placu budowy. 
 
Zapewniamy sprzedaż i wynajem elementów. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych, jak i właścicieli firm remontowych, budowlanych czy brukarskich. W każdym wypadku zapewniamy korzystną cenę oraz produkty najwyższej jakości — trwałe, niezawodne oraz spełniające normy dotyczące bezpieczeństwa. 
 
Proponujemy również inne akcesoria budowlane, do których należą: 
 • kozły, 
 • windy, 
 • wciągarki linowe,
 • wózki połaciowe.
Jeśli nie macie Państwo pewności, które elementy sprawdzą się w Waszej sytuacji, zachęcamy do kontaktu. Doradzimy, przedstawimy specyfikę produktów, a także ich zastosowanie.  
 

Ogrodzenia przestawne — charakterystyka produktów 

 
Ogrodzenia przestawne, inaczej budowlane, są łatwe w montażu. Składają się z: 
 • ocynkowanych ram,
 • siatki wypełniającej ramy, 
 • betonowych podstawek, 
 • klamer spinających. 
 
Dodatkowe elementy dają możliwość stworzenia bram wjazdowych, furtek. Dysponujemy dużą ilością produktów dostępnych od ręki. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa wynajem, czy sprzedaż, gwarantujemy szybką realizację zamówienia. 
 
Ogrodzenia są odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne, z którymi mają styczność na placu budowy. Dzięki temu, mimo eksploatacji nawet w trudnych warunkach, na wiele lat zachowują pierwotne właściwości. 
 
Zachęcamy również do zapoznania się ze specyfiką pozostałych produktów, które są dostępne w naszej ofercie. Proponujemy m.in. szalunki ścienne, które ułatwiają prace budowlane oraz inne akcesoria. 
 

KOZŁY

no

wynajem

ok

sprzedaż

Rozwiązania techniczne kozła:

 • wygodny, lekki, łatwy do przemieszczania i transportu,
 • prosty mechanizm podnoszenia platformy roboczej poprzez pokręcenie korbą,
 • pomost roboczy wykonany z desek, bali lub pomostów stalowych i drewnianych z zaczepami na rurę,
 • zabezpieczenie przed cofnięciem mechanizmu podnoszenia w postaci G-haka,
 • możliwość wykonania oporęczowania ze słupków poręczowych,
 • wysokość w zależności od typu kozła wynosi od 0,62 do 3,63 m,
 • przy wysokości pomostu roboczego powyżej 1 m, należy stosować oporęczowanie.

WCIĄGARKI LINOWE

no

wynajem

ok

sprzedaż

Wciągarki linowe z napędem elektrycznym są przeznaczone do prac budowlanych do 76 m wysokości. Działają przy prędkości podnoszenia do 69 m/min. To urządzenia lekkie i łatwe w obsłudze. Mogą pracować zarówno na dole, jak i na górze rusztowania. Dzięki bogatemu asortymentowi uchwytów, pojemników, kubłów, koszy, zawiesi i palet wciągarki są bardzo uniwersalne. Za ich pomocą każdy materiał na budowie może zostać szybko i bezpiecznie przetransportowany na górę.

 

WINDY

no

wynajem

ok

sprzedaż

Windy to gwarancja szybkiego, ekonomicznego i łatwego transportu pionowego osób i materiałów budowlanych przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa pracy. Wytrzymują obciążenia od 200 do 2000 kg. Ich atuty to: najwyższa jakość wykonania, łatwy montaż, zabezpieczenia przeciwpożarowe i przeciwprzeciążeniowe oraz hamulec końcowy. Wszystko to przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania.

 

WÓZKI POŁACIOWE

no

wynajem

ok

sprzedaż

Wózki połaciowe są wykorzystywane do transportu poziomego dachówki po powierzchni dachu. Ich atutem jest niska masa własna (ok. 9,5 kg), która sprawia, że wózek może być obciążony ładunkiem nawet 100 kg. Produkt może być stosowany przy rozstawie łat 25-50 cm.  Dzięki poziomym rolkom, które układają się na łatach, wózek nie obsuwa się i można go bezpiecznie i wygodnie przesuwać. Szerokie rolki pionowe dzięki optymalnemu położeniu na łatach gwarantują niezawodność i praktyczność tego urządzenia.

AŻUROWE OGRODZENIA BUDOWLANE

ok

wynajem

ok

sprzedaż

Nasza oferta obejmuje również ogrodzenia budowlane. Pozwalają one na szybkie i sprawne odgrodzenie wykopów i placów budów. Łatwe w montażu ogrodzenia przestawne składają się z ocynkowanych ram, wypełnionych wewnątrz siatką, betonowych podstawek i klamer spinających. Dodatkowe elementy dają możliwość stworzenia bram wjazdowych czy też furtek. Ogrodzenia budowlane są dostępne w sprzedaży oraz w ofercie wynajmu.