Sprzedaż i wynajem rusztowań – rusztowania budowlane ramowe

ok

wynajem

ok

sprzedaż

 

Oferujemy sprzedaż i wynajem rusztowań ramowych. Są to bardzo efektywne i bezpieczne rusztowania budowlane, które pozwalają na szybkie stawianie różnego rodzaju konstrukcji – a przy wsparciu ze strony wsporników (konsol) i dźwigarów – nawet tych bardzo skomplikowanych, niezbędnych do wnoszenia złożonych architektonicznie konstrukcji. Montaż rusztowań ramowych jest łatwy i bezproblemowy. 

Ramowe rusztowania Baumann służą do:

  • tynkowania,
  • malowania,
  • docieplenia,
  • ciężkich prac typu: murowanie, a w wersji o szerokości pomostu 1,09 m.

Dodatkową zaletą rusztowań ramowych jest możliwość magazynowania materiałów niezbędnych do prowadzenia tego typu prac. Prowadzimy również wynajem i sprzedaż rusztowań ramowych z pomostami ECO.

Rusztowania budowlane tego typu mogą też być wykorzystywane jako:

  • sceny,
  • platformy podsufitowe,
  • konstrukcje wsporcze lub nośne do różnego rodzaju reklam, regałów, stanowisk kamer telewizyjnych oraz trybun okolicznościowych, ustawianych w miejscach imprez kulturalno-rozrywkowych,
  • konstrukcje do prac archeologicznych lub do tymczasowego zabezpieczenia ścian wykopów.

Ramowe rusztowania Baumann są strukturami systemowymi o rozstawie podłużnym ram: 3,07 m; 2,57 m; 2,07 m; 1,57 m oraz dwu standardowych rozstawach poprzecznych stojaków ram 0,73 m i 1,09 m. Konstrukcja, podobnie jak w przypadku innych rusztowań elewacyjnych, standardowo umożliwia zamocowanie pomostów co 2,0 m w pionie oraz dopuszcza uzyskanie innych wysokości kondygnacji przy użyciu ram wyrównawczych i rygli poprzecznych.

Ramowe rusztowania budowlane są konstruowane z zastosowaniem stężeń pionowych i ukośnych. Są też wyposażone w system kotew mocujących rusztowanie do konstrukcji budowli. Dzięki tym cechom charakteryzują się dużą stabilnością i gwarantują robotnikom wykonującym prace pełne bezpieczeństwo. Prowadzimy sprzedaż i wynajem rusztowań z Certyfikatem Bezpieczeństwa B/02/014/08 wydanym przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Istnieje możliwość rozbudowy systemu powyżej 34 m po wykonaniu dodatkowych obliczeń statycznych.

Jakie są główne zalety wynajmu rusztowań?

Usługa wynajmu rusztowań cieszy się sporą popularnością, gdyż umożliwia wybranie konstrukcji dopasowanej idealnie do konkretnych potrzeb, bez konieczności przepłacania. Firmy takie jak nasza, oferują szeroką gamę systemów niezbędnych do budowy w konkurencyjnych cenach i to nie tylko rusztowań, ale również szalunków stropowych. Są to zawsze bezpieczne konstrukcje najwyższej jakości, które można wynająć za mniejszą cenę niż w przypadku zakupu. W sytuacji usługi wynajmu, można skorzystać także z opcji montażu, który dzięki fachowcom zewnętrznego przedsiębiorstwa takiego jak nasze, przebiega szybko i bezbłędnie. Pozwala to na szybsze rozpoczęcie właściwych prac związanych z budową, a tym samym zaoszczędzenie cennego czasu. Komu dedykowana jest taka usługa? Przede wszystkim przedsiębiorstwom branży budowlanej i wykonawcom różnego rodzaju projektów architektonicznych, choć do współpracy zapraszamy również inwestorów indywidualnych, którzy chcieliby znacznie usprawnić swoje prace. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jak wyceniamy wynajem rusztowań do celów budowlanych, serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaproponują najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

Rusztowania
 

Materiały do pobrania

Katalog Katalog
Katalog Instrukcje
Certyfikat Certyfikat
 Instrukcje POMOSTY ULOTKA
 Cennik Zapytaj o produkt