Rusztowania elewacyjna — Szczecin

Oferujemy rusztowania elewacyjne. Produkty dostarczamy klientom ze Szczecina i okolicznych miejscowości. Proponowane konstrukcje cechują się stabilnością. Dostarczamy elementy jedynie od sprawdzonego dostawcy — firmy Altrad-Mostostal. To daje nam pewność, że są one bezpieczne, niezawodne i trwałe, czego potwierdzenie znajduje się w certyfikatach bezpieczeństwa, którymi są opatrzone. 
 
Działamy w kompleksowy sposób, dlatego doradzimy Państwu w kwestii wyboru systemu oraz jego parametrów. Uwzględnimy przy tym Wasze potrzeby, plany związane z realizację konkretnych prac. Zajmujemy się usługą sprzedaży rusztowań elewacyjnych — firmom budowlanym, remontowym. Oferujemy również wynajem konstrukcji dla osób, które realizują prace elewacyjne jednorazowe, w swoich domach. 
 
W przypadku wynajmu zapewniamy również montaż rusztowań, aby konstrukcja była stabilna i złożona zgodnie z założeniami producenta. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się Państwo na wynajem, czy na kupno konstrukcji, zapewnimy Wam korzystne ceny i fachową obsługę. 
 

Rusztowania fasadowe — kiedy się sprawdzają? 

 
Rusztowania fasadowe sprawdzają się m.in. podczas: 
  • ocieplania budynku; 
  • wykańczania elewacji; 
  • renowacji kamienic i innych obiektów; 
  • termomodernizacji budynku. 
 
Konstrukcje z reguły mają mocowania, które tymczasowo zespalają je z elementami budynku. Wszystko po to, aby system był stabilny niezależnie od warunków atmosferycznych czy obciążenia, które się na nim znajdzie. 
 
Planujecie prace związane z elewacją? A może macie Państwo firmę, świadczącą tego rodzaju usługi? Skontaktujcie się z nami. Przygotujemy dla Was atrakcyjną ofertę sprzedaży bądź wynajmu rusztowań elewacyjnych.